Potrebujete poradiť ?

SUBLIMAČNÝ PAPIER A4/A3 Vesline Hybrid F100

7,80 € /bal. s DPH
1 balenie = 100 kusov.
Skladom
Doručíme o 3-5 dní

Rýchle doručenie

Vernostný program

Overený tovar

Sublimačný papier A4/A3 Vesline Hybrid 100 je ideálny pre tých, ktorí chcú preniesť požadované obrázky s vynikajúcou vernosťou farieb a vynikajúcou kvalitou. Tento špičkový sublimačný papier sa dodáva vo formátoch A4 a A3, takže si môžete vybrať ideálnu veľkosť podľa svojich potreb. Gramáž 100 g/m² zaručuje, že vaše obrázky sa prenesú nádherne, bez otlačkov prstov a rozmazania. Tento papier je jedinečný tým, že je rýchloschnúci aj pri silnom atramente. Má skvelý hrubý mikroporézny povlak, ktorý bol navrhnutý spoločne so špeciálnym papierom. Spolu zaručujú rýchle schnutie a hlavne vysokú kvalitu.

Prečo si zaobstarať náš sublimačný papier?

  • Skvelé a rýchle prenosové vlastnosti
  • Vynikajúce schnutie
  • Dobrá priľnavosť medzi tkaninou a papierom


Ručíme vám, že s naším kvalitným sublimačným papierom A4/A3 Vesline Hybrid F100  budete veľmi spokojní rovnako ako s ostatnými produktmi Upromo. Nečakajte a vyskúšajte ho ešte dnes.

Prepravu zabezpečuje Kuriér GLS a 123Kuriér. V prípade väčšej objednávky zasielame vlastnou dopravou poprípade je možný aj osobný odber v Bardejove.

Akceptované sú tieto spôsoby platby: Dobierka, Paypal, kreditná karta, bankový prevod. Pre stálych klientov je možná platba faktúrou.

Viac informácií

Viac informácií
Dostupnosť Doručíme o 3-5 dní