Potrebujete poradiť ?

SUBLIMAČNÝ PAPIER A4/A3 Vesline Hybrid 105

12,00 € /bal. s DPH
1 balenie = 110 kusov.
Skladom
Doručíme o 3-5 dní

Rýchle doručenie

Vernostný program

Overený tovar

Spoločnosť Upromo vám prináša sublimačný papier najvyššej kvality, ktorý vám pomôže dosiahnuť vynikajúcu vernosť farieb a vynikajúcu kvalitu? Nehľadajte nič iné ako sublimačný papier Vesline Hybrid 105 A4/A3! Tento skvelý produkt vám poskytne možnosť ľahko preniesť požadovaný obrázok, takže je ideálnou voľbou pre všetky vaše tlačové potreby. Séria Vesline Hybrid Sheet obsahuje sublimačné papiere dostupné vo formátoch A3 a A4  po 110 kusoch s plošnou hmotnosťou 105 g / m2. Takže si určite nájdete váš ideálny formát

Prečo si zaobstarať náš sublimačný papier?

  • Má vysokú kvalitu
  • Má optimálnu priľnavosť medzi papierom a tkaninou
  • Rýchlo schne


Sublimačný papier Vesline Hybrid 105 A4/A3 je navrhnutý tak, aby fungoval so všetkými typmi sublimačných tlačiarní, čo zaručuje, že budete môcť zakaždým vytvoriť nádherné výtlačky. Ak hľadáte sublimačný papier najvyššej kvality, ktorý vám pomôže dosiahnuť vynikajúce výsledky, sublimačný papier Vesline Hybrid 105 A4/A3 je pre vás ideálnou voľbou!

Prepravu zabezpečuje Kuriér GLS a 123Kuriér. V prípade väčšej objednávky zasielame vlastnou dopravou poprípade je možný aj osobný odber v Bardejove.

Akceptované sú tieto spôsoby platby: Dobierka, Paypal, kreditná karta, bankový prevod. Pre stálych klientov je možná platba faktúrou.

Viac informácií

Viac informácií
Dostupnosť Doručíme o 3-5 dní