Potrebujete poradiť ?

Rýchloschnúci Sublimáčny papier - rolka 100g/m2 100M

12,48 € /rol. s DPH
1 rolka = 100 metrov
Skladom
Doručíme o 3-5 dní

Rýchle doručenie

Vernostný program

Overený tovar

Spoločnosť Upromo vám prináša revolučný výrobok, a to rýchloschnúci sublimačný papier. Tento jedinečný sublimačný papier je dostupný v niekoľkých dĺžkach, a tie sú 21cm, 42cm, 91cm, 107cm, 112cm, 137cm, 162cm. Jeho skvelý hrubý mikroporézny povlak bol navrhnutý spoločne so špeciálnym papierom. Spoločne fungujú ako výborný prijímač tlačeného inkoustu. Vďaka tejto kompozícii s vysokou priepustnosťou vzduchu poskytuje papieru schopnosť rýchlo a phlavne presne absorbovať inkoust. Náš papier je jedinečný tým, že nedochádza k nafúknutiu povlaku a tým pádom aj k pomalšiemu sušeniu a roztekaniu. 

Prečo si zaobstarať náš sublimačný papier?

  • Rýchlo schne
  • Má ostré línie
  • Má výborné a rýchle prenosové vlastnosti

 

Gramáž: 100g/m2

Dostupné šírky: 21cm , 42cm ,  91cm , 107cm,  112cm  , 137cm  , 162cm

Dlžka rolky: 100 metrov

 

Či už tlačíte fotografie, ilustrácie alebo inú grafiku, na našom rýchloschnúcom sublimačnom papieri bude vaša práca vyzerať čo najlepšie. Ručíme vám, že s naším kvalitným sublimačným papierom budete veľmi spokojní rovnako ako s ostatnými produktmi Upromo.

Prepravu zabezpečuje Kuriér GLS a 123Kuriér. V prípade väčšej objednávky zasielame vlastnou dopravou poprípade je možný aj osobný odber v Bardejove.

Akceptované sú tieto spôsoby platby: Dobierka, Paypal, kreditná karta, bankový prevod. Pre stálych klientov je možná platba faktúrou.

Viac informácií

Viac informácií
Dostupnosť Doručíme o 3-5 dní